Technika samochodowa
Dla warsztatów Informacje
Kontakt:

CDS Mioduszewski
75-727 Koszalin
Ul. Orla 4a

centrala:
94 348 8000
biuro@bosch.koszalin.pl

urządzenia diagnostyczne:
94 348 8001

serwis samochodowy:
94 345 5000


Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać
informacje o nowościach,
podaj swój adres e-mail:

Dla warsztatów
Dla sklepów
Dla kierowcówInformacje ogólneZakres funkcji Dane techniczne
CennikLeasingUlotka
BEA 350 - Analizator spalin z dymomierzem

Nowoczesny system analizy spalin

Urządzenie dwufunkcyjne BEA 350 do pojazdów benzynowych i z silnikiem diesla stanowi uzupełnienie programu testerów służących do analizy spalin oraz wspomaganych komputerowo urządzeń do diagnostyki silników.

Połączenie analizatora spalin z dymomierzem BEA 150 z BEA 250 najkorzystniejsze urządzenie pod względem cenowym

 

Cechą szczególną BEA jest zintegrowany miernik prędkości obrotowej BDM. Pozwala on zmierzyć prędkość obrotową poprzez analizę napięcia tętnienia alternatora. Wystarczy podłączyć miernik do akumulatora lub do zapalniczki i wykonać pomiar. Ponadto możliwe jest też wykonywanie standardowo pomiarów obrotów

 

W codziennym użytkowaniu testerów i mierników szczególnie ważny jest czas wykonywania pomiarów. BEA jest gotowy do pracy po dwóch minutach od ich uruchomienia. Krótki czas pomiaru osiągnięto dzięki zoptymalizowaniu procesu pomiarowego - wiele czynności odbywa się w tym samym czasie, gdy mechanik wprowadza np. odpowiednie dane.

 

W codziennej pracy warsztatów ważna jest również łatwość konserwacji i naprawy urządzeń. W serii BEA pomiary dotyczące silników benzynowych wykonywane są przy użyciu trwałego i stabilnego detektora gazowego. Komora pomiarowa do silników Diesla w urządzeniu BEA 350 jest łatwa w czyszczeniu, a filtry używanie przy pomiarach silników benzynowych są zamontowane z tyłu urządzenia i łatwo dostępne w razie konieczności wymiany. Ważne są również szczegóły konstrukcyjne, które sprawiają, że praca użytkowników staje się łatwiejsza: pokrywa, osłaniająca całe urządzenie, została z tyłu przedłużona. Dzięki temu kable i wtyki zabezpieczone są przed odcięciem. Urządzenia pomiarowe i osprzęt umieszczone są na wózku jezdnym, który umożliwia przemieszczanie ich w obrębie warsztatu i poza nim.

« Powrót do listy

CDS Mioduszewski - Sprzedaż • Serwis • Szkolenia • Hotline
75-727 Koszalin • ul. Orla 4a • tel. centrala [094] 348 9000 • fax [0-94] 348 80 61